Kurs rezydenta turystycznego

Zostań rezydentem turystycznym!

Kilka miesięcy na atrakcyjnym kierunku wakacyjnym? Tak! To możliwe. Zostań rezydentem turystycznym i pracuj w Grecji, Hiszpanii, Tajlandii a może na Madagaskarze, Majorce czy Ibizie?

 

Kim jest rezydent turystyczny?

To osoba, która m.in. odbiera turystów z lotniska, udziela informacji na temat zakwaterowania, prowadzi spotkania informacyjne i prezentuje wycieczki fakultatywne. Gdy trzeba to pomaga w sytuacjach nagłych i awaryjnych. Wszystko po to, aby turyści wrócili z takiej wycieczki zadowoleni!

 

Kto może być rezydentem turystycznym?

Każde biuro podróży określa własne wymagania stawiane kandydatom na rezydentów turystycznych. Przeważnie jest to dyspozycyjność, przygotowanie lub doświadczenie zawodowe, znajomość danego języka obcego, posiadanie prawa jazdy kat. B.

 

Co zrobić aby zostać rezydentem turystycznym?

Zachęcamy do udziału w kursie rezydenta turystycznego w Kadrach Turystyki. To 2 dni intensywnej nauki (weekend), pełnych praktycznych zajęć. Będziesz mógł nauczyć się np. powitania turystów po ich przylocie na kierunek wakacyjny, prowadzenia spotkania infomacyjnego, technik sprzedaży wycieczek fakultatywnych, rozwiązywania problemów zgłaszanych przez wczasowiczów. 

 

Gdzie odbywa się kurs rezydenta turystycznego?

Kurs rezydenta turystycznego odbywa się w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Katowicach i Krakowie oraz innych miastach, na zamówienie.

ZOBACZ TERMINY KURSÓW

 

Gdzie uzyskać więcej informacji na temat zawodu rezydenta turystycznego?

Chcesz wiedzieć więcej? Super. Zapraszamy na stronę REZYDENT BIURA PODRÓŻY, gdzie znajdziesz więcej informacji.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję